Pe 15 Mai 2022 va asteptam la Sărbătoarea câmpeneasca „Floarea de Salcâm” din comuna Celaru – Dolj.
RECLAMĂ
Să petrecem împreună cu joc şi cu voie bună! Pe parcursul zilei, pe scenă vor urca mai mulţi solişti de muzică populară: Mariana Ionescu Capitanescu, Victorita Lacatusu, Cornel Cojocaru, Loredana Sotea si Ansamblul folcloric „Brauletu” din Celaru. Orzanizator: Barcon Music in parteneriat cu Caminul Cultural Celaru si Primaria si consiliul local Celaru.
Va asteptam cu drag!
#TVFOltenia
#BarconMusic
#CaminulCulturalCelaru
![Ar putea fi o imagine cu 5 persoane, persoane în picioare şi text care spune „Caminul Cultural CELARU In parteneriat cu OLTENIA 1TVF Primaria si Consiliul Local CELARU organizeaza SARBATOAREA CAMPENEASCA FLOAREA DE SALCAM 15 MAI 2022 ORA 12:00 Editia 45 MARIANA IONESCU CAPITANESCU VICTORITA LACATUSU CORNEL CORNELCOJARU COJOCARU FORMATIA NICUSOR TRONCEA LOREDANA SOTEA سوت AnsamolulFotorcg.BRLLdnCetaru Acompaniaza Formatia Nicusor Troncea ORGANIZATOR BARCON MUSIC MUSIC BARCON”](https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278974844_869024667828608_3704933212113665532_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jfcPYHC-xU0AX8qaqFI&_nc_ht=scontent.fotp3-1.fna&oh=00_AT9sLxQjBz6mBWrCnpOxDWBNwaR8Kf-MShegQ7wbfeHdkg&oe=627F4C7F)
RECLAMĂ