Acasă STIRI SPORTIVE Universitatea Craiova – Astra 2-1. Oltenii câștigă după un final dramatic și...

Universitatea Craiova – Astra 2-1. Oltenii câștigă după un final dramatic și se apropie la 4 puncte de CFR

285
0

Universitatea Craiova – Astra 2-1. Oltenii se impun pe teren propriu, după un final dramatic. Victoria gazdelor a venit în minutul 91 al meciului, când Koljic a reușit dubla. Atacantul a deschis scorul în minutul 60.

Craiova s-a văzut egalat în minutul 71, prin Baicu. Oltenii au revenit și au marcat golul victoriei în minutele de prelungiri. Echipa lui Bergodi s-a apropiat astfel la 4 puncte de CFR.

Sursa: digisport.ro

Articolul precedentAtenție! Au apărut noi tipuri de măști periculoase. Experții, avertisment pentru români: ”Protecția este zero!” Ce produse trebuie să eviți
Articolul următorDoi tineri morți la Teleormanu, într-un călugăr de deversare, asfixiați cu carbid. Un salvator era să moară și el