Acasă STIRI SPORTIVE Dinamo – Craiova 0-2. Oltenii se impun la capătul unui meci în...

Dinamo – Craiova 0-2. Oltenii se impun la capătul unui meci în care fotbalul a trecut în plan secund

368
0

Dinamo – Craiova 0-2 | Fotbalul a căzut în plan secund pe Arena Naţională, din momentul în care Eugen Neagoe a suferit infarct ventricular minor şi şi-a pierdut cunoştinţa. Meciul a fost întrerupt după 25 de minute de joc. Aproximativ un sfert de oră a fost meciul întrerupt.

La reluare, cu gândul la starea de sănătate a antrenorului lor, dus la Spitalul Floreasca, dinamoviştii au încasat primul gol, până la pauză, de la Cristi Bărbuţ.

Sursa: digi sport

Articolul precedentEugen Neagoe, antrenorul lui Dinamo, ar fi suferit un stop cardiac. Tehnicianul e conştient şi vorbeşte
Articolul următorBREAKING NEWS Eugen Neagoe, antrenorul lui Dinamo, a suferit un infarct ventricular minor. Tehnicianului i se va introduce un stent