Acasă STIRI SPORTIVE Show total în Moldova: FC Botoșani – Universitatea Craiova, remiză! Încă un...

Show total în Moldova: FC Botoșani – Universitatea Craiova, remiză! Încă un meci cu greșeli mari de arbitraj

274
0

FC Botoșani și Universitatea Craiova au încheiat la egalitate, scor 2-2, în cel mai spectaculos meci din această etapă a Ligii 1.

Până la pauză s-au înscris trei goluri, însă problemele de arbitraj nu au lipsit: al doilea gol al gazdelor, reușit de Edjouma, a fost marcat din ofsaid.În repriza secundă, Gustavo a marcat pentru 2-2 și oaspeții au plecat cu un punct din Moldova. Prea puțin pentru a mai spera la titlu, astfel că bătălia se va duce, cel mai probabil, între FCSB și CFR Cluj. Sursa prosport.ro

Articolul precedentRestricțiile de Sărbători, certificatul verde și bugetul pe anul viitor
Articolul următorFC Botoşani – Universitatea Craiova 2-2 | „Am dat golul doi dintr-un ofsaid clar!” 😲 Marius Croitoru, discurs manifest la adresa lui Istvan Kovacs: „Lătrăm degeaba! Îţi poate scăpa inima pe bancă!” —>