Acasă STIRI SPORTIVE „Nicolo, unde ești?” » Oltenii au luat foc: „Pare o echipă antrenată...

„Nicolo, unde ești?” » Oltenii au luat foc: „Pare o echipă antrenată de un preparator fizic”

278
0

FCU Craiova – FCSB » Fanii oltenilor au răbufnit la pauză, când vicecampioana era în avantaj cu 2-0

RECLAMĂ

FCSB s-a dezlănțuit în primele 20 de minute. David Miculescu a deschis scorul în urma unui corner, Florinel Coman a dublat avantajul dintr-un penalty obținut tot de el. „Mai avem 45 minute la dispoziție să îndreptăm lucrurile. 🙏 Nimic nu este imposibil! 👊”, a postat FCU Craiova pe Facebook, la pauză.

„FCU Craiova pare o echipă antrenată de un preparator fizic”Suporterii echipei n-au fost la fel de încrezători că meciul poate fi întors și au criticat dur strategia clubului, care încă n-a numit un antrenor după demisia lui Joao Janeiro.Superliga