Acasă STIRI SPORTIVE CE REZULTAT ÎN FCSB – FC U CRAIOVA! Nebunie de meci cu...

CE REZULTAT ÎN FCSB – FC U CRAIOVA! Nebunie de meci cu patru goluri marcate pe Arena Națională și o eliminare! –>

303
0

FCSB a remizat cu FC U Craiova 1948, scor 2-2, în etapa 24 din Liga 1, iar formația lui Gigi Becali ratează șansa să se apropie la 6 puncte de liderul CFR Cluj, după ce și Universitatea Craiova a remizat ieri cu liderul CFR Cluj, scor 1-1.

Bălan a deschis scorul în minutul 41, însă Răzvan Oaidă a reușit egalarea după pauză, în miutul 66. Baeten a majorat avantajul pentru FC U Craiova 1948, dar Claudiu Keșeru a marcat dintr-un penalty obținut de Ianis Stoica în prelungiri și aduce vicecampioanei României un punct.