Sărbătoare mare, la Cilieni
RECLAMĂ
![](https://tvfoltenia.ro/wp-content/uploads/2023/08/thumbnail-2-696x996-1.jpg)
Primăria și Consiliul Local Cilieni organizează Ziua comunei printr-un bâlci anual în cadrul căruia se va cânta și se va bea ca-n zi de mare sărbătoare. Astfel pe 27 august, cu mic, cu mare, cetățenii din Cilieni și nu numai sunt invitați la petrecere.
Pentru cei prezenți vor urca pe scenă următorii artiști: Claudia Pătrașcanu, Nicușor Iordan, Zorina Bălan, Ramona Mișcu, Loredana Sotea și Daniela și Iulian Drinceanu.
Petrecerea se va încheia la lăsatul nopții cu un superb foc de artificii.
RECLAMĂ