Acasă STIRI SPORTIVE Ce moment pentru Universitatea Craiova! Elvir Koljic s-a întors pe gazon după...

Ce moment pentru Universitatea Craiova! Elvir Koljic s-a întors pe gazon după 6 luni de pauză, în meciul cu FCSB

312
0

Atacantul Elvir Koljic s-a întors pe gazon după o pauză de șase luni, în meciul FCSB – Universitatea Craiova.

Elvir Koljic a intrat pe teren în minutul 79 al meciului FCSBUniversitatea Craiova. Koljic s-a recuperat complet după ce a suferit o fractură de peroneu pe 2 octombrie, în victoria cu Poli Iași.

24 de meciuri oficiale a ratat Elvir Koljic din 2 octombrie și până în prezent.

Articolul precedentFCSB – Universitatea Craiova 0-0. Oltenii au ratat un penalty. Tănase și Ivan, ocazii imense
Articolul următorAlex Cicâldău, ratare colosală în FCSB – Universitatea Craiova! Oltenii nu reușesc să înscrie din penalty + Seară neagră pentru Andrei Miron