Acasă STIRI SPORTIVE Universitatea- Pogon Szczecin 0-0

Universitatea- Pogon Szczecin 0-0

562
0

Singurul jucător care a jucat 90 minute a fost portarul Bălgrădean. Prima repriză a fosz una săracă în faze de poartă, doar două ocazii, câte una de fiecare, fiind cu adevărat periculoase. De la Craiova, Frăsinescu în minutul 17 putea înscrie, dar şutul acestuia din lovitură liberă a trecut peste. Repriza a doua a fost mai bogată în faze de poartă, Băluţă, Ivan şi Erikson fiind aproape de gol. La final, scorul a arătat acelaşi scor ca în primul minut: 0-0.

Universitatea – repriza I: Bălgrădean – Dumitraş, Frăsinescu, Kay, Vătăjelu – Manea, Mateiu, Brandan, Tîrnăcop – Bawab, Herghelegiu.

Universitatea – repriza a II-a: Bălgrădean – Achim, Izvoranu, Acka, Briceag – Erikson, Madson, Cârstea, Varga –  Băluţă (85 Georgescu), Ivan

Articolul precedentCExN al PSD a dat mandat parlamentarilor să susțină alegerea președinților CJ dintr-un singur tur
Articolul următorElena Băsescu a născut un băieţel. Anunţul a fost făcut de fostul preşedinte